www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Partnerünk a világ második legnagyobb, folyamatosan fejlődő és terjeszkedő gyorséttermi hálózata. Magyarországi csapatukhoz keresünk jelenleg új munkatársat Marketing asszisztens pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Főbb feladatok:

  • Marketing elemzői feladatok teljes körű ellátása: kimutatások, grafikonok készítése, táblázatok összeállítása, következtetések megállapítása, prezentációk készítése
  • Digitális kommunikációs terület koordinálása (weboldal, Facebook): kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel, online aktivitások szervezése és lebonyolítása. Digitális kampányok önálló irányítása, és megvalósítása
  • Piackutatási feladatok, vállalati kutatások, felmérések koordinálása, elemzése, kiértékelése és prezentálása
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a hálózat éttermeivel, marketing ügynökségekkel, társosztályokkal
  • Marketing osztály munkájának támogatása egyéb adminisztratív feladatok pontos, határidőre történő elvégzésével

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Főiskolai/ Egyetemi szakirányú végzettség
  • Kiváló számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz, alapos munkavégzés, elemzői véna
  • Social media iránti érdeklődés

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, stabil vállalti háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkaviszony jellege:

Határozatlan idejű

Egyéb információ:

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol