www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó - és javítóipari szolgáltatója, 20 éves tapasztalat, 1 300 fős csapat és több mint 300 márkás termékportfólió jellemzi.

Feladatok:

  • A marketing osztály tevékenységével kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása.
  • Marketing anyagok tartalmi előkészítése (fordítás, ellenőrzés).
  • Árajánlatok kérése, rendezvények előkészítése.
  • Partneri hűségprogramok adminisztrálása.
  • Marketing termékek bevételezése, raktárkészlet nyilvántartása.
  • Marketing számlák rendszerezése.
  • Prezentációk, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Megbízható Office ismeret.
  • Precíz munkavégzés és tanulni akarás.
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Marketing területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként.
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi e-amil címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő