www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Az LR Európa egyik vezető direkt értékesítő vállalata az egészség és a szépségápolás területén. Az 1985-ös alapítása óta folyamatos forgalomnövekedés tapasztalható. Az LR sikere 5 pilléren alapszik. A magyarországi piaci helyzetünk erősítése érdekében az alábbi pozíció betöltéséhez keressük a megfelelő jelentkezőt:

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing anyagok fordítása: katalógusok, termékismertetők, prospektusok, magazinok
  • A fent említett anyagok ellenőrzése és javítása az árlista és a kép adatbázis segítségével
  • Termék csomagolások fordítása
  • Együttműködés grafikusokkal
  • Következetes, jól megszerkesztett és szabatos szöveg elkészítése
  • Rendezvények szervezésében támogatás: ajándékok megrendelése, oklevelek, belépő jegyek és roll upok nyomtatásának ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség magyar nyelven írásban és szóban
  • A Microsoft Office ismerete
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Odafigyelés a részletekre
  • Határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények egy dinamikusan fejlődő és professzionális környezetben
  • Stabil, gyorsan fejlődő, multinacionális környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre

Ha azt gondolod, hogy te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, küldd el szakmai, angol nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címre augusztus 18-ig.

Csak azon jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik a hirdetésben foglalt kritériumoknak teljes mértékben megfelelnek.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő