www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 789 napja lejárt

A HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet várja a pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat,
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • Felelősségteljes, önálló, konstruktív munkavégzés,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.

Feladatok:

  • A Szövetkezeti Hitelintézet marketing tevékenységének koordinálása,
  • Részvétel a marketing akciók, kampányok előkészítésében, lebonyolításban, az eredmények értékelésében
  • Részvétel a kreatív tervezésben, a marketing anyagok koncepciójának kialakításában,
  • Nyomdai megrendelések bonyolítása, kapcsolattartás
  • Sajtókapcsolatok fenntartása és ápolása, sajtófigyelés, hirdetések megfogalmazása, megjelenések kezelése.
  • A társadalmi felelősségvállalási, jótékonysági, szponzorációs tevékenység irányítása és koordinálása, közösségi aktivitások szervezése és koordinálása.
  • Marketing költségek alakulásának nyomon követése, felülvizsgálata.
  • Az Intranet és weblap, valamint egyéb elektronikus kommunikációs csatornák, eszközök ellenőrzése, felügyelete, frissítésének koordinációja, fejlesztések marketing szakmai kontrollja.
  • Beszámolók, riportok, prezentációk készítése
  • Céges rendezvények megszervezésében való aktív közreműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Stabil vállalati környezet
  • Változatos, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2015. július 24-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő