www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 955580

Partnerünk az egyik vezető ruházati márka a szabadidőcipők és sportcipők nemzetközi piacán. A vállalat új közép-kelet-európai központot hoz létre Budapesten. Ebbe az új regionális központba keresünk a regionális marketing vezető mellé Marketing asszisztens munkatársat.

Érdekel a marketing világa, jó az íráskészséged és otthonosan mozogsz a közösségi média felületeken? Téged keresünk, ha felsőfokú az angolod és ideális esetben releváns tapasztalatod van, esetleg dolgoztál már a divat szektorban!

Feladatok:

- social media felületek frissítése és naprakészen tartása a vállalat leányvállalataira vonatkozóan a régióban
- PR cégekkel és egyéb alvállalkozókkal való kapcsolattartás
- marketingkampányok tervezésében való részvétel és támogatás
- kampányokat követő havi riportok készítése
- egyéb adminisztratív teendők ellátása
- angol nyelv napi szintű használata a feladatok során

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- releváns tapasztalat előny, de nem előfeltétel
- marketing szakirányon végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk
- proaktivitás
- pozitív szemlélet
- dinamikus személyiség
- segítőkészség
- felsőfokú angol nyelvtudás
- előnyt jelent szerb/cseh/román plusz nyelvismeret, de nem előfeltétel
- divat szektorban szerzett tapasztalat jelentős előny a kiválasztás során

Amit kínálunk:

- nyelvtudás kamatoztatása
- regionális marketing tapasztalatok szerzése
- új csapat erősítése, a folyamatok alakítása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a