www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Xeless Csoport keres budapesti irodájába

MARKETING ASSZISZTENS

munkatársat

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (aktív nyelvhasználattal),
  • MS Office programok felhasználói ismerete,
  • agilis, dinamikus személyiség,
  • jó humorérzék és kreativitás

Feladatok:

  • a cégcsoport marketing és PR stratégiájának fejlesztése,
  • webes megjelenés folyamatos frissítése, közösségi oldalak szerkesztése,
  • Google Adwords kezelése,
  • együttműködés az üzletfejlesztési csapattal,
  • kapcsolattartás és marketing-igényfelmérés a cégcsoport nemzetközi tagjainál,
  • marketing célú tárgyak megtervezése és megrendelése,
  • folyamatos javaslattétel, ötletelés újabb marketing eszközökről.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • kiemelkedő munkakörülmények,
  • szakmai fejlődési lehetőség

Angol nyelvű szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő