www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Mérnöki és tervezési szolgáltatásokkal foglalkozó megbízónk részére keresünk proaktív, az online marketing szakterülete iránt érdeklődő, pályakezdő vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Megbízónk másfél évtizedes működésével széleskörű mérnöki (tervezési), szoftverfejlesztési és képzési szolgáltatásokat nyújt. A CAD/CAM/CAE piac meghatározó szereplőjeként elhivatott a magas minőségű és professzionális szolgáltatásnyújtás biztosítása iránt. Fiatalos csapatába új munkatársat keresünk, akinek feladata a szervezet teljeskörű marketingtevékenységében való aktív, támogató részvétel a kampány- és arculattervezéstől az ügyfelekkel, médiapartnerekkel történő kapcsolattartásig.

Feladatok:

  • Marketing munkatárs munkájának és az értékesítési folyamatok bonyolításának támogatása,
  • kampánytervezésben, kidolgozásban és utánkövetésben való aktív részvétel,
  • adatbázisgyűjtés, kimutatások, statisztikák (Google Analytics) készítése,
  • promóciós munka operatív feladatainak elvégzése, reklámanyagok megvalósításában való részvétel,
  • online felületek arculati megjelenésének ellenőrzése, Facebook profil és weboldal karbantartása, menedzselése (nem fejlesztőként),
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, médiapartnerekkel, grafikussal és egyéb adminisztratív teendők elvégzése.

Elvárások:

  • Online marketing ismeretek,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 1 év szakmai tapasztalat előnyt jelent,
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • alapos számítógépes ismeretek, az MS Office és levelező rendszerek magabiztos használata,
  • nagyfokú proaktivitás, eredmény- és sikerorientált hozzáállás,
  • együttműködő és szervezőkészség.

Előnyt jelent:

  • Online marketingeszközök ismerete (Google Adwords/látogatottsági és konverziónövelő, analitikus, közösségi és affiliate eszközök),
  • SEO alapismeretek,
  • inbound marketing ismeretek.

Amit megbízónk kínál:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok,
  • fejlődési és tanulási lehetőség szakmai környezetben,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol