www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 883 napja lejárt

 A Synlab Hungary Kft. budapesti székhelyére munkatársat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább két éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • kiváló fogalmazókészség, jó grafikai érzék, kreativitás
  • jó szervezőkészség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • önálló, pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség
  • angol nyelv minimum középfokú ismerete (B2-es szint)
  • Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) magas szintű felhasználói kezelése

Előnyök:

  • német nyelv ismerete
  • tapasztalat az egészségügyi marketing területén
  • kiterjedt kapcsolatkör az érintett szakterületen

Feladatok:

  • a társaság marketing és sales tevékenységének segítése a területi vezető iránymutatásai alapján, projektek szervezése, futtatása, ellenőrzése
  • javaslattétel az érintett területek működésével kapcsolatosan
  • nyilvántartások, tevékenységi lista, futó projektek pontos, naprakész dokumentálása
  • kiadványok szerkesztésében, arculattervezésben, online marketingben, a szakmai és a széles közönség tájékoztatásában való aktív részvétel

Munkavégzés helye:

  • Synlab Hungary Kft. Budapest, VI. Kerületi székhelye

 Fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi email  címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő