www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Kecskeméti bolthálózat pályázatot hirdet

Főbb feladatok:

  • Marketing adminisztrációs feladatok ellátása
  • kampányok szervezése, bonyolítása
  • médiákkal való kapcsolattartás
  • POS és nyomdai anyagok gyártatása
  • Rendezvények szervezése
  • Marketin terv és stratégiai irányelvek szerinti munkavégzés
  • Online felületek (weboldal, webshop, facebook) tartalmainak frissítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Word, Excel, PowerPoint ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      több idegen nyelv ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapatunk tagjainak versenyképes jövedelmet, kiváló munkakörülményeket biztosítunk

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A jelentkezéseket motivációs levél kíséretében, és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő