www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 1005 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Marketing anyagok elkészítésében való részvétel (katalógusok, promóciók, rendezvények)
  • Marketing tartalmak fordítása, grafikai munkák ellenőrzése
  • Adatbázis kezelés
  • Riportok, beszámolók, prezentációk készítése
  • Rendezvényeken, illetve szakmai vásárokon való megjelenés szervezésében való részvétel (bel- és külföldön egyaránt)
  • Cég egyéb osztályaival történő proaktív együttműködés
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (marketing/kommunikáció)
  • Minimum 2 nyelv középfokú ismerete (amiből az egyik az angol)
  • Asszisztensi munkakörben, releváns területen szerzett szakmai tapasztalat (legalább 2 év)
  • Magas szintű MS Office ismeret (elsősorban Excel)
  • Proaktív gondolkodás
  • Csapatjátékos munkaszellem
  • Rugalmasság
  • Magas fokú precizitás
Amit kínálunk:
  • Biztos anyagi és szervezeti háttérrel rendelkező munkáltató
  • Fiatalos csapat
  • Felelős, önálló munkavégzés
  • Korszerű munkakörnyezet

Pályázatát angol és magyar nyelvű önéletrajz, illetve magyar nyelvű motivációs levél csatolásával várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő