www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 9 áruházát.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk budaörsi központunkba

teljes munkaidőben

Marketing Asszisztens munkatársat

Feladatok:

  • A cég marketing-tevékenységével kapcsolatos napi munkákban való aktív részvétel
  • Adatbázis kezelés, online felületekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás reklám- és médiaügynökségekkel
  • Prezentációk összeállítása, konkurenciafigyelés

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (marketing vagy közgazdasági) vagy min. 2 éves releváns tapasztalat marketing területen
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kreatív, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

  • Aktív középfokú angol vagy /és német nyelvtudás
  • Grafikai programok (Photoshop) és programozási (HTML) alapismeretek
  • Kreativitás – jó szövegíró készség

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát 2014.08.20-ig az alábbi e-mailre: Nagy Annamária részére.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő