www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII.Ker.) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A Marketing vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Marketing és PR folyamatok működésének fenntartása
  • Statisztikák, riportok készítése, nyilvántartások kezelése
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Árajánlatok kérése
  • Rendezvények szervezése, előkészítése
  • Cikkek írása, fordítása, a céges magazin kiadásának felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég többi részlegével

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Román és/vagy szlovák nyelvtudás előny
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Remek kommunikációs készség, kifogástalan helyesírás

 Amit nyújtunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő