www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Ügyes, innovatív kollégát keresünk budapesti, nemzetközi háttérrel rendelkező szervezethez,

pozícióba.

Feladatok:

  • a szervezet PR és marketing tevékenységének támogatása a határidők betartásával
  • a szakmai vezető által meghatározott átfogó feladatok esetében önálló kreatív tevékenység, tervezés és kivitelezés
  • közreműködés a szervezet saját kommunikációs eszközeinek (online hírcsatorna, honlapok, hírlevelek, szakmai magazin) tartalmi összeállításában, hírek, egyéb tartalmak feltöltése honlap(ok)ra
  • a vállalat projektjeinek és brand-jeinek kommunikációs támogatása
  • sajtó, más médiumok, hírcsatornák, közvélemény, környezet figyelése, monitoring hazai és nemzetközi szinten
  • közreműködés hírek, sajtóanyagok, egyéb információs anyagok összeállításában
  • közreműködés rendezvények, konferenciák, kiállítások szervezésében, kivitelezésében adminisztratív feladatok, ügyintézés, összefoglalók írása
  • rendszeres beszámolási kötelezettség a szakmai vezető felé

Követelmények:

  • felsőfokú, marketing szakirányú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • angol (tárgyalóképes) nyelvtudás
  • profi felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • kapcsolatteremtő képesség
  • rendszerszemlélet, kreativitás, szervezőkészség
  • igényesség, precizitás, pontosság
  • proaktivitás

Előnyt jelent:

  • online marketing, közösségi média marketing területen szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • sokoldalú kreatív munka
  • remek kihívások, fejlődési lehetőség
  • biztos állás
  • versenyképes javadalmazás
  • ergonomikus, barátságos munkahely

Kiegészítő információ:

Cégünk biztos háttérrel rendelkező, több évtizedes múltra visszatekintő nemzetközi vállalat hazai tagszervezete.

Nemzetközi piacvezetőként globális szabványokkal, a legkorszerűbb azonosító és nyomkövetési rendszerekkel támogatjuk a hazai és nemzetközi kereskedelemben résztvevő vállalatok és ügyfélkörük üzleti folyamatait. Megoldásaink hasznos segítséget nyújtanak nemcsak a multinacionális vállalatoknak, de a hazai kis- és középvállalkozásoknak és nem utolsó sorban a fogyasztóknak is. Szabványaink támogatják a nemzetközi termék nyomkövetést és -azonosítást, átláthatóbbá és megbízhatóbbá téve ezzel az ellátási láncok működését, növelve így mind a vásárló, mind az őt kiszolgáló szervezetek biztonságát.

Nézz szét a honlapunkon: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Önéletrajzodat április 30-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő