www.cvonline.hu

MARKETING-ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1316 napja lejárt

A Leier Hungária Kft.,

Magyarország piacvezető építőanyag-gyártója győri központjába

MARKETING-ASSZISZTENS MUNKATÁRSAT

keres.

Feladatok:

  • közreműködés a cégcsoport marketingkommunikációs tevékenységében
  • PR/marketing osztály munkájának aktív támogatása
  • kapcsolódó adminisztrációs és szervezési feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a beszállító partnerekkel, ill. munkatársakkal

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • aktív, min. középfokú német nyelvismeret
  • magas szintű, felhasználói számítógépes ismeretek
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • csapatmunkára való készség
  • projektgondolkodás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú/szakirányú végzettség
  • angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • multinacionális, exkluzív munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Győr
Elsősorban győri vagy Győr környéki pályázók jelentkezését várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő