www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 1383 napja lejárt

Feladatok:
  • marketing osztály projektjeinek támogatása,
  • marketing menedzser munkájának adminisztratív támogatása.
Elvárások:
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • heti 40 órás munkavégzés,
  • office programok beható ismerete,
  • jó problémamegoldó készség, precíz, pontos munkavégzés,
  • kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • nyitott, rugalmas személyiség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 655 forintos órabér,
  • hosszú távú lehetőség,
  • betekintés egy multinacionális vállalat operatív életébe.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 40 óra rugalmasan,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MAR-01