www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Marketing Asszisztens

Hozzáadva: 2017.07.22.
lejárt

Budapesti székhelyű médiacég számára keresünk internetes weboldalának népszerűsítését segítő, online kommunikációban és keresőmarketingben jártas kollégát
marketing asszisztensi
munkakörbe.

Feladatok
  • a weboldal kommunikációs tervének kidolgozásában és végrehajtásában való részvétel,
  • online hirdetési kampányok menedzselése,
  • keresőmarketing feladatok koordinálása (Google Adwords kampányok kezelése),
  • social media aktivitás kezelése
  • webhely analítika (Google analytics) napi szintű használata, elemzése hatékonyságnövelés érdekében,
  • operatív adminisztratív feladatok ellátása,
  • a brand építést támogató kampányok kidolgozása és lebonyolítása, kreatív hirdetési szövegek készítése, kapcsolattartás a grafikusokkal
  • statisztikák, jelentések készítése,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,

Elvárások
  • szakirányú (marketing, közgazdasági) felsőfokú végzettség,
  • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló MS excel és powerpoint ismeret,
  • Google Analytics alapos ismerete,
  • önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség,
  • több feladat párhuzamos, hiba nélküli munkavégzése,
  • elemző szemlélet, kreativitás,

Értékelt kvalitások
  • Google adwords rendszerének ismerete / Adwords szakértői minősítés,
  • angol nyelv középfokon való ismerete,
  • szakma specifikus kifejezések ismerete,
  • a magyar internetes médiapiac ismerete,
  • meglévő kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk
  • stabil munkahely,
  • fiatal, lendületes munkatársak,
  • kellemes munkahelyi környezet,
  • fejlődési, előrelépési és tanulási lehetőség,

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió