www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • Company_icon S.P.I.N. Kft.
  • Location_icon XV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

Élelmiszer disztribúcióval foglalkozó budapesti XV. kerületi kereskedelmi cég dinamikusan fejlődő társasága főállású munkatársat keres

Marketing asszisztensi

munkakörbe

Munkakör célja, feladatkör, főbb kihívások:

A szervezet marketingtevékenységét szervezi, koordinálja, közreműködik a szervezetről kialakított kép formálásában, végzi a reklám-, marketing- és PR-tevékenységet. Közreműködik az információs programok tervezésében, szervezésében és lebonyolításában, a közvélemény befolyásolása a vállalattal, illetve annak termékeivel, szolgáltatásaival szembeni kedvező kép kialakításában

Feladatok:

  • részvétel a szervezet kommunikációs filozófiájának, arculatának kidolgozásában és megvalósításában
  • részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében, illetve ezekre vonatkozóan megbízások adása
  • kiállítások, vásárok és egyéb rendezvények szervezésének, a rendezvények forgatókönyvének, hálótervének és háttéranyagai elkészítésének segítése
  • kóstoltatásokon, sport rendezvényeken és kiállításokon való aktív részvétel
  • részvétel a marketing stratégiájának kialakításában
  • kapcsolati marketing, a társaság ügyfeleivel, médiapartnereivel való kapcsolattartás
  • hirdetések elkészítésében való részvétel, honlapok frissítése, social media (facebook)
  • a társaság PR és marketing megjelenéseinek koordinálása, rendszerezése, nyomdai anyagok bekérése, korrektúrája
  • a marketing költségvetések nyilvántartása, vezetése
  • jelentési táblázatok, prezentációk készítése, formai kialakítása, heti rendszerességgel beszámolás az ügyvezető felé

Feltételek:

  • marketing / kommunikáció vagy kereskedelmi szakirányon folytatott tanulmányok
  • biztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány budapesti gyakorlattal
  • MS Office magabiztos használata
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pro-aktivitás, jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • cégautó (munkavégzéshez és munkába történő bejáráshoz)
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
Helyek XV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Pr asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol