www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 53 napja lejárt

Karsai Holding Zrt.

munkatársat keres az alábbi pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel / ügyfelekkel
  • A cég marketing tevékenységének és megjelenítésének koordinálása
  • PR tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Webshop karbantartása, tartalomfrissítés
  • Értékesítési tevékenység támogatása
  • Facebook hirdetések kezelése
  • Konkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése
  • Kiállítások szervezése és az ezzel kapcsolatos teendők elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kreativitás, marketing trendek beható ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Eredményorientált gondolkodásmód és hozzáállás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Munkavégzéshez céges mobiltelefon
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Médiaasszisztens, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol