www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 16 napja lejárt

Cégünk, a nemzetközi irodaszer iparág vezető európai multinacionális gyártó cégének magyar márkaképviselő leányvállalata marketing asszisztenst keres.

Főbb feladatok:

  • Központi marketing kampányok magyarországi adaptálása, előkészítése a viszonteladói hálózat számára, megvalósításuk segítése, követése és ellenőrzése
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges anyagok előkészítése
  • Online kommunikációs anyagok - hírlevél,  weboldal tartalmak – fordítása, karbantartása
  • Termékadatok, árlista naprakészen tartása
  • Együttműködés a cég marketing, pénzügyi és logisztikai divízióival
  • Heti és havi jelentések készítése az ügyvezető részére
  • Marketing költségvetés követése
  • A cég etikai és általános házirendjének elfogadása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fordítási és magyar fogalmazási képesség
  • Felhasználói szintű általános számítógépes ismeretek és jó elemzői készség (Excel)
  • Jó kommunikációs, prezentációs képesség
  • Önálló munkavégzés, nyitott, precíz, megbízható, proaktív személyiség
  • Priorizálásra és időmenedzsmentre képes személyiség
  • Napi 6 órás munkaidő

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol társalgási szintű gyakorlati
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol