www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1117178

Optikai területen tevékenykedő multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Részvétel a marketing tervben megjelölt projektek kidolgozásában angol nyelven
  • Akciók, promóciók, bemutató videók tartalmi kidolgozása angol nyelven
  • Promóciók, videók grafikai anyagainak előállítása külsős ügynökség bevonásával
  • POS anyagok kivitelezése a meghatározott branding szabályokkal összhangban
  • Rendezvények és kiállítások szervezésében való részvétel
  • Marketing anyagok feltöltése internetes felületre
  • Kapcsolattartás az anyavállalat és a társleányvállalatok kollégáival
  • Best practice kialakításában való aktív részvétel és javaslattétel
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, ajánlatkérés
  • Facebook posztok tartalmi kidolgozása angol nyelven promóciók, termékek és szolgáltatások tekintetében

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év marketing területen szerzett tapasztalat tartalom kidolgozásban és kreatív anyagok készítésében
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Kiváló szövegalkotó, fogalmazó készség angol nyelven is
  • Határidő érzékenység, precizitás, pontosság
  • Komplex információk egységbe foglalása, lényeg kiszűrése
  • Proaktivitás, kreatív problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • Optikai területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • Budapest