www.cvonline.hu
Marketing asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2017.01.30.
Hirdetés azonosító: 1108953
lejárt

Kereskedelmi tevékenységet folytató megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • weboldallal kapcsolatos tartalmi és szakmai gondozási feladatok ellátása
  • PR cikkek önálló megfogalmazása
  • akciók nyomon követése és az ezekkel kapcsolatos lehetőségek kiaknázása
  • hirdetések, megjelenések megszerkesztése, koordinálása, dokumentálása
  • saját offline kiadványok tartalmi és grafikai szerkesztése
  • írott és elektronikus marketing kommunikáció koordinálása
  • oktatások megszervezése, koordinálása, dokumentálása
  • a vállalat Facebook megjelenésének felépítése, koordinálása
  • marketingterv készítése, végrehajtása
  • a telephelyek arculatának karbantartása, fejlesztése
  • marketing kampányok tervezése és lebonyolítása
  • reprezentációs anyagok és céges ajándéktárgyak beszerzése, koordinálása, dokumentálása
  • munkaruha beszerzése, koordinálása, dokumentálása
  • döntések előkészítéséhez szükséges elemzések elkészítése a menedzsment felé

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • haladó szintű online marketing- és web-fejlesztési ismeretek
  • grafikai tervező/szerkesztő programok ismerete: Adobe Photoshop, CorelDraw, Adobe InDesign, Adobe Illustrator
  • jó kommunikációs képesség
  • kitűnő fogalmazási és helyesírási készség
  • nagyfokú kreativitás
  • csapatszellemű gondolkodás, megfelelő önállóság
  • terhelhetőség, kimagasló stressz tűrés
  • lendületesség, gyorsaság, pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • családias légkör
  • azonnali kezdési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.