www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Több mint tíz éve indult, szakmai internetes portált működtető és szakmai rendezvényeket szervező cég keres

MARKETING ASSZISZTENST

a Budapest, XI. ker., Gazdagrét melletti irodájába, 4-6 órás munkakörbe.

Feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • adminisztratív és marketing feladatok önálló ellátása
  • részvétel rendezvények szervezésében

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó írás és kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség

Előnyök:

  • html szerkesztői ismeretek
  • Photoshop vagy grafikai programok ismerete

Munkaviszony:

  • 4-6 órás alkalmazotti munkaviszony

Amennyiben érdekli a lehetőség, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő