www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Érdekel a MARKETING világa? Szereted a DIVATOT?

A Roland Divatháznál most mindkettőt egyszerre megkapod. Dolgozz nálunk!
Felvételt hirdetünk

munkakörbe, olyan pályakezdőknek és tapasztalt munkavállalóknak, akik nem félnek a kihívástól, az önálló munkavégzéstől, és attól, hogy most megmutathassák rátermettségüket egy új, izgalmas munkakörben.

Feladatok:

  • világmárkáink marketingtevékenységének összehangolása
  • hírlevelek szerkesztése, kampányok tervezése
  • szponzorációs és styling szerződések nyomon követése, tárgyalása
  • médiával való folyamatos kapcsolattartás
  • akciók, kampányok vizuális tervezése üzleteink külső és belső megjelenítésében
  • jelentések készítése
  • honlapon megjelenő információk naprakészen tartása
  • közösségi hálón lévő megjelenéseink naprakész tartalommal való ellátása

Elvárásaink:

  • kitűnő számítógépes ismeret (Excel, Word, CorelDRAW, FB, twitter, Instagram, stb.)
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • rugalmas gondolkodás
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • határozott fellépés (pl. az önálló tárgyalásokhoz)

Amit kínálunk:

  • változatos, önálló munkakör
  • tapasztalatszerzés
  • irodai környezet
  • fiatalos, családias légkör
  • stabil céges háttér
  • exkluzív betekintést nyújtunk a világmárkák működésébe

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor még most küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és bemutatkozó leveled a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol