www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Holland tulajdonban lévő hazai középvállalat felvételt hirdet dinamikusan fejlődő fiatalos csapatába

marketing asszisztens

pozíció megnevezéssel, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Online kampányokban használt grafikai anyagok elkészítése
  • Hirdetés, hírlevél és PR szövegírás
  • Weboldali tartalmak folyamatos ellenőrzése, frissítése
  • Kampánytervezésben, heti és havi statisztikákban való aktív részvétel
  • A csapatvezető munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlatban tesztelhető középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontosság és precizitás
  • Csapatszellem
  • Kreativitás, out of the box gondolkodásmód
  • Kiemelkedő fogalmazási készség,
  • Irodai alkalmazások ismerete (Microsoft Word, Microsoft Excel)
  • Hasonló munkakörben betöltött 1-2 éves tapasztalat.

Előny:

  • Grafikai programok ismerete (Adobe Photoshop, Illustrator, Fireworks, Flash)
  • Web-analitikai programok ismerete (Google Analytics, Woorank, Alexa)
  • Keresőmarketingben szerzett ismeretek (Google Adwords)

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét valamint fizetési igényét 2016.08.01-ig várjuk a lenti email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol