www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • A hirdetés 331 napja lejárt

A Dorottya Diamond Palace az alábbi pozícióra keres munkatársakat
azonnali kezdéssel budapesti bemutatótermébe:

Az ideális jelölt:

  • nemzetközi és hazai marketing területen minimum 3 évet dolgozott már;
  • kiváló az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt (más nyelv ismerete előnyt jelent);
  • kiválóan tudja és érti, miről szól a turizmus;
  • eredmény- és célorientált;
  • pontos, precíz, akár több, párhuzamosan folyó projekt esetén is;
  • rugalmas a feladatok és a munkaidő tekintetében egyaránt;
  • igazi csapatjátékos;
  • rendkívül fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezik bármilyen szituációban;
  • kiváló a kommunikációs- és a szervező képessége.

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol