www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 515 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • Új termékek és szolgáltatások marketing támogatása (tervezéstől kivitelezésig)
  • Kampányok megtervezése, elindítása, működtetése
  • Kampány visszamérések, hatékonyságelemzés
  • Piaci trendek követése, adatok elemzése
  • Részvétel éves marketing terv kidolgozásában, operatív megvalósításában, budget kezelés
  • Online marketing eszközök és folyamatok összefogása
  • Vállalati honlap szerkesztése, aktualizálása a promóciókkal összhangban
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi osztállyal
  • Kapcsolattartás szakmai támogató ügynökségekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (marketing, kereskedelmi vagy közgazdasági területen)
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Eredményorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • MS Excel program magas szintű ismerete
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér
  • Határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: a pályázatokat 2016. május 20-ig várjuk a alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol