www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Dermokozmetikumokkal foglalkozó nyíregyházi cég

pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Marketing akciók kidolgozása és megvalósítása, nyomon követése, értékelése
  • Online marketing feladatok
  • Honlap karbantartás – Honlapok rendszeres frissítése
  • Nyomdai anyagok készítése a tervezéstől a megvalósításig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Képesség mind önálló, mind csapatban való hatékony munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkához való pozitív hozzáállás és tenniakarás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő