www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.10.
Hirdetés azonosító: 1023023

Németül vagy angolul jól beszélő, marketing területen jártas jelentkezőt keresek!

Feladatok:

- Részt vehetsz stratégiai marketingtervek kidolgozásában
- Koordinálhatsz különöző marketinghez kapcsolódó projekteket
- Médiával, beszerzőkkel kommunikálhatsz nap, mint nap
- Médiában megjelenő reklámokat koordinálhatsz

Elvárások:

- Tárgyalóképes német nyelvtudás vagy tárgyalóképes angol nyelvtudás és középfokú német
- Minimum 2 év tapasztalat marketing területen
- MS Office ismeret
- Proaktív, önálló, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

- Stabil cég
- Versenyképes juttatás
- Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a