www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 553 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.

 Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége

központi irodájába

keres

 kollégát.

Főbb feladatok:

  • Marketing koordinátor és az értékesítési csapat teljes körű támogatása
  • Éves marketing terv betartásának nyomon követése
  • Akcióelemzések készítése
  • Marketing anyagok előkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, nyomdával, grafikával
  • Rendezvényszervezés támogatása
  • Szoros együttműködés a termékmenedzsmenttel és az értékesítési osztállyal
  • Adminisztratív feladatok

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
  • Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás

Képességek:

  • Strukturált gondolkodásmód
  • Precizitás, pontosság
  • Lendületes, motivált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Választékos, kreatív fogalmazási mód

Amit nyújtunk:

  • budapesti, jól megközelíthető munkahely
  • versenyképes bérezés
  • cafeteria
  • jó szellemiségű csapat tagság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével a  e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol