www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens [ST-DMA02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.03.21.
Hirdetés azonosító: 910929

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb vállalatának magyarországi - budaörsi - irodája. Egy kiemelt üzletág támogatására keresünk most új munkatársat Marketing Asszisztens pozícióba, elsősorban adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátásra. Megbízónk első körben határozott idejű szerződést kínál, mely a későbbiekben akár határozatlan idejű szerződéssé is válhat.

Feladatok

- A marketing adminisztráció kezelése
- A számlák jóváhagyatásának intézése
- Fordításban való részvétel
- Kiszállítások szervezése, raktárral történő kapcsolattartás
- Események szervezésének támogatása
- Print és digitális kampányok támogatása
- Marketing eszközök fejlesztésének támogatása

Elvárások

- Középfokú, vagy felsőfokú végzettség
- Asszisztensi gyakorlat, ideálisan 1-2 éves munkatapasztalat a marketing területen, de egyéb területen, pl. ügyvédi vagy könyvelői irodában szerzett tapasztalatot is értékelünk
- Erős középfokú angolnyelv tudása (nyelvvizsga nem szükséges, de a napi szintű használat miatt valóban élő tudásnak kell lennie)
- Monotonitástűrés
- Megbízhatóság, precizitás
- Gyors tanulási készség

Előny

- Marketing szakirányos végzettség (OKJ, vagy főiskolai szakirány)

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió