www.cvonline.hu
Marketing asszisztens (Referenciaszám: PJ4468)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1039279
lejárt

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Marketing asszisztens

Feladatok:
- Regionális Marketing menedzser napi munkájának támogatása

- Heti, havi és ad hoc riportok és kimutatások készítése
- Kapcsolattartás a régió országainak kereskedelmi képviselőivel angol nyelven
- Kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel, grafikusokkal, nyomdákkal, egyéb beszállítókkal

Elvárások:
- Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 24 óra vállalása hétköznapokon
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- B kategóriás jogosítvány

- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- Stressztűrés, megbízhatóság, pontosság
- Kreatív, proaktív munkavégzés

Amit megbízónk kínál:
- Tapasztalatszerzés multinacionális környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Újhartyán

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.