www.cvonline.hu
Marketing asszisztens (Referenciaszám: PJ3700)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.08.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 945310
lejárt

Megbízónk, az egyik legelismertebb fogászati-és szájsebészeti magánklinika, ahol az esztétikai fogászaton át a szájsebészetig teljes körű megoldást kínálnak a mosolyukat megőrizni kívánó pácienseknek.

Növekvő hazai és külföldi ügyfélkört világszínvonalon kiszolgáló budapesti klinikájukba keresnek

Marketing asszisztens

munkatársat

Az ideális jelölt:

- Magas szinten kommunikál német és angol vagy orosz vagy francia nyelven (írásban és szóban egyaránt)

- Felsőfokú végzettséggel bír

- Magabiztosan használja az MS Office irodai programokat

- Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

- Megbízható, rugalmas, precíz személyiség

- Magasfokú a stressztűrő képessége

- 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny

Feladatok:

- Marketingkommunikációs anyagok előkészítése, fordítása

- Online kommunikáció előkészítése, mint pl. blog, hírlevél, üzenetküldés, weboldal

- Marketing kampányok folyamatának támogatása

- Részvétel a vállalat arculatának kialakításában és az image megőrzésében (ügyfél-elégedettség, kapcsolattartás a partnerekkel)

- A versenytársak figyelése, rendszeres riportolás

- Egyéb marketinghez kapcsolódó projektek támogatása a marketingvezető iránymutatása alapján

- Kapcsolattartás a releváns partnerekkel

Megbízónk nem multinacionális, ugyanakkor igényes, nemzetközi munkakörnyezetet biztosító sikeres magyar vállalkozás. A változatos feladatok mellett lehetőség van egy stabilan növekvő munkahelyen, versenyképes bérezés mellett együtt fejlődni a céggel.

Munkavégzés helye:

Buda

Kérem, küldje el részletes önéletrajzát Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére e-mailben a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése