www.cvonline.hu
Marketing asszisztens (Referenciaszám: PJ2896)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.20.
Hirdetés azonosító: 823739
lejárt

Budapesti XI. kerületi multinacionális autóipari partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Marketing asszisztens

Feladatok:
- Marketing költségek kezelése SAP-ban
- Marketing számlák adminisztrációja
- Marketing anyagok rendelése, készletnyilvántartás, értékesítés támogatása
- Kampányok kivitelezésében való részvétel
- Weboldal frissítése, új anyagok készíttetése
- PromoShop rendelés
- Sajtóanyagok előkészítése
- Rendezvények szervezésében való adminisztratív részvétel
- Prezentációk előkészítése
- Ajánlatok bekérése, tendereztetés, partnerekkel való kapcsolattartás
- Riportok, statisztikák készítésében való részvétel
- Konkurencia figyelés

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felsőfokú marketing tanulmányok folytatása
- Legalább heti 20 óra vállalása 4 munkanapon
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
- Önállóság, kreativitás, rugalmasság, precizitás
- Kedves, pörgős, kommunikatív személyiség

Előny:
- Marketing gyakornokként szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkavégzés
- Kellemes csapat, multinacionális munkahelyi légkör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezés

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.