www.cvonline.hu
Marketing asszisztens (PJ3400)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.04.28.
Hirdetés azonosító: 1036122
lejárt

Budapesti XI. kerületi partnerünkhöz keresünk munkatársat, az alábbi 6 órás pozícióba, határozott időre:

Marketing asszisztens

Feladatok:
- To support the daily work of general manager
- To support the Sales manager in distributor business
- Managing of Internet/Webpage/E-shop/facebook
- Follow up the budget
- Ordering display, catalogue, etc
- Translation of packaging
- Write PR articles

Elvárások:
- Superior university degree

- Fluent English
- More than 1 year Experience in local Marketing, Shopper Marketing or Trademarketing
- Open-minded and used to work in a multi cultural environment
- Capable of creating team spirit
- Constant optimisation of business opportunities via analytical and constructive thinking and evaluative judgement (continuous improvements)

Amit kínálunk:
- Fixed term contract until 2015.12.31
- Competitive salary
- Multinational, ergonomic work environment
- Outstanding development opportunities

Kérjük, amennyiben minden feltételnek megfelel, frissített szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.