www.cvonline.hu

Marketing asszisztens - Dunakeszi

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Cégcsoportunk a régió dinamikusan fejlődő autó - és javítóipari szolgáltatója, 20 éves tapasztalat, 1 500 fős csapat és több mint 300 márkás termékportfólió jellemzi.

Marketing asszisztens

Feladatok:

  • Értékesítő kollégák napi marketing igényeinek háttér támogatása.
  • Marketing anyagok tartalmi előkészítése (fordítás, ellenőrzés).
  • Árajánlatok kérése, rendezvények előkészítése.
  • Partneri hűségprogramok adminisztrálása.
  • A marketing osztály tevékenységével kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása.
  • Marketing termékek bevételezése, raktárkészlet nyilvántartása.
  • Marketing számlák rendszerezése.

Elvárások:

  • Marketing területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Megbízható Office ismeret.
  • Precízség és tanulni akarás.
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként.
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő