www.cvonline.hu

Marketing asszisztens - Diákmunka

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Web áruház kezelése
  • Blog írás
  • E-mailek küldése iskolák részére

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Számítógépes, illetve webes ismeretek
  • Jó fogalmazóképesség, kreativitás, ápolt megjelenés
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás

Előny:

  • BME, illetve ELTE Fizika, Kémia, vagy Biológia szakán folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb:

Hosszútávra keresünk, ügyes, iskola mellett is dolgozni tudó, nappali tagozatos diákokat.

Rugalmas beosztással!

Munkaidő:  heti 2 x 4 óra vállalása, valamint otthoni munkavégzés (megbeszélés szerint)

Bérezés: bruttó 700 Ft/ óra

Jelentkezni:

E-MAILBEN fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi email  címen lehet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014