www.cvonline.hu

Marketing asszisztens (Budaörs)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

A Carl Zeiss Ipari Méréstechnika budaörsi telephelye munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Marketing asszisztens

(Munkavégzés helye: Budaörs)

Kik vagyunk mi?

A Carl Zeiss Ipari Méréstechnika magyarországi képviselete.
A Carl Zeiss a világ egyik vezető cége a koordinátaméréstechnika területén.

Főbb feladatok:

  • Marketingkommunikációs anyagok előkészítése, fordítása
  • Online kommunikáció előkészítése, mint pl. blog, hírlevél, üzenetküldés, weboldal tartalmak
  • Marketing kampányok folyamatának támogatása
  • Rendezvények teljeskörű megszervezése és lebonyolítása
  • Részvétel a vállalati image alakításának és a kialakított image megőrzésének, javításának folyamatában (pl. ügyfél-elégedettség)
  • Egyéb marketinghez kapcsolódó projektek támogatása
  • Kapcsolattartás a német és osztrák marketingrészlegekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban (német nyelv ismerete előny)
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, rugalmas, precíz személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • napi 4 órás munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés
  • 1-2 év, releváns területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • igényes, nemzetközi munkakörnyezet
  • változatos és érdekes feladatok
  • erős csapatszellem
  • hosszú távú, biztonságos munkahely

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű pályázatát, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre kérjük eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol