www.cvonline.hu

MARKETING ASSZISZTENS – Budapest XI. kerület

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

  DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Adatbázis építés, frissítés, szerkesztés CRM rendszer használatával
  • Telesales feladatok ellátása
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Marketing kampányok előkészítése, lebonyolítása, követése
  • Weboldal frissítése
  • Rendezvények előkészítése, részvétel a megszervezésében
  • Projekt adminisztráció

Elvárások:

  • Min. heti 3-4 napos munkavégzés (rugalmas beosztásban is)
  • IT iránti érdeklődés, affinitás
  • Telesales területen szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt (teszt)
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben (marketing, műszaki manager, gazdasági informatikus szakirányon)
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök (ismeretek):

  • ERP, CRM ismeret
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Asszisztensi munkatapasztalat
  • Projektekben való részvétel

Munkaidő:

  • min. heti 3 nap vállalása, 8 órában

Bérezés: br. 700 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezni:

Fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen. A tárgyba írjátok bele: Marketing asszisztens – XI. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol