www.cvonline.hu
Marketing asszistens (gyakornok)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.09.07.
Hirdetés azonosító: 966374
lejárt

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Diák vagy még de már az utolsókat rúgod az iskolapadban és szeretnél egy olyan céghez gyakorlatra menni, ami a későbbiekben is igényt tart a munkádra?

Érdekel a szolgáltatói szektor marketingje?

Ha a válaszod IGEN, akkor az alábbi marketing asszisztensi pozíciót Neked találták ki!

Nálunk teljes értékű munkatársként bizonyíthatod rátermettségedet!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ügynökséggel
  • Hirdetési megrendelők kezelése
  • Országos kampányok szervezésében való segítség
  • Havi riportok, menedzsment felé történő jelentések készítésében való részvétel
  • Weboldal fejlesztésben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló MS Office ismeretek (főként Excel)
  • HTML tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

Amit mi tudunk neked nyújtani:

  • lehetőség szakmai tapasztalat, szakmai ismeretek megszerzésére,
  • hosszútávú munkalehetőség: gyakorlatod után is maradhatsz nálunk, ha szeretnél,
  • korrekt díjazást.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.