www.cvonline.hu

Marketing Assistant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.

Pozíció leírása / Job description

A média iparban tevékenykedő nemzetközi Ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- A gyártási folyamatok teljes körű koordinálása (kapcsolattartás a nyomdai alvállalkozókkal, gyártási árajánlatok készítése, kreatívok ellenőrzése)
- Offline marketing kommunikáció menedzselése
- Rendezvények szervezése és lebonyolítása
- Egyéb marketing / PR feladatok ellátása, koordinálása
- Riportok, beszámolók készítése
- Együttműködés a társosztályokkal
- Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (gazdasági / marketing / kommunikáció szak)
- 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret, erős Photoshop ismeret
- Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs készség
- Precíz, nagy teherbírású, feladatorientált munkavégzés
Grafikai programok felhasználó szintű ismerete
- Nyomdatechnikai ismeret
- Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -