www.cvonline.hu

Marketing assistant trainee

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.23.
Hirdetés azonosító: 993639

Magyarország legnagyobb autóimportőr cége keres új diákmunkatársat, aki megalapozhatja karrierjét egy neves vállalatnál.

Feladatok:

- a marketing menedzser munkájának adminisztratív támogatása
- részvétel marketingkampányok lebonyolításában
- telefonok fogadása, információk továbbítása
- statisztikák, beszámolók, értékelések összeállítása, adatok gyűjtése
- iratok, dokumentumok kezelése, azok iktatása
- marketing anyagok fordítása

Elvárások:

- folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
- aktív nappali hallgatói státusz
- heti 25-30 óra munkavégzés
- erős Excel és Word ismeretek
- autók és marketing iránti érdeklődés
- marketinges szakirány előny

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
- hosszú távú karrierépítés
- jó csapat
- anyagi juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján