www.cvonline.hu

Marketing – Trade marketing – Értékesítés GYAKORNOK

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Több, mint munkahely.
Sör. Öröm. Hagyomány. Siker.

A Dreher Sörgyárak nemzetközi hátterű cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk nyári szakmai gyakorlatra kollégát az alábbi területekre:

Marketing vagy Trade marketing vagy Értékesítés GYAKORNOK

Amit nyújtani tudunk:
Projekt- és adminisztrációs feladatokon keresztül tapasztalhatják meg nálunk a hallgatók, hogy

  • milyen egy piacvezető sörmárkát gyártó cégnél dolgozni
  • hogyan működik egy multinacionális szervezet
  • milyen csapatban dolgozni és egyéni felelősséget vállalni
  • milyen érzés támogató, mentor attitűdű, de elvárásokat támasztó vezetőktől tanulni

Ezeken felül pedig a hallgató bepillantást nyer a sörgyártás hagyományaiba a szervezet sörkultúráján keresztül.
Főbb feladatok:

  • Projektekben való részvétel, azok támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Program szervezés, koordinálás
  • Egyéb ad-hoc jellegű irodai feladatok, melyek területenként változnak

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Munkavégzés: kötelező szakmai gyakorlat keretében
  • Önállóság, felelősségvállalás

Egyéb: Gyakorlat időstartama lehet: 6 hét, 8 hét vagy 6 hónap
Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérlek jelentkezz önéletrajzod elküldésével az alábbi e-mail címen.
Bővebb információ és cégismertetés: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő