www.cvonline.hu

Marketing – kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Cloud alapú call center technológiával foglalkozó cég, új munkatársat keres

pozícióba.

Amennyiben részt szeretnél venni napjaink legmodernebb technológiájával foglalkozó cég üzleti ügyfélkörének
építésében, próbára szeretnéd tenni tárgyalóképességed, kamatoztatni szeretnéd nyelvtudásod, jelentkezz!

Feladataid:

  • A piac, az ügyfelek és a megoldásunk naprakész ismerete
  • Színvonalas B2B szakmai tartalom előállítása és kommunikálása (web, blog, social media, hírlevél, értékesítés és partner támogató anyagok)
  • Kommunikációs csatornák megfelelő használata
  • Brand építése, képviselete
  • PR cikkek, hírek előállítása
  • A sales csapat munkájának folyamatos támogatása (személyes/online tárgyalások támogatása (direkt és indirekt módon), lead generálás

Elvárások:

  • B2B marketing kommunikációs tapasztalat, referenciák
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Windows, Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, felelősségtudó munkavégzés, pro-aktivitás

Előnyt jelent számodra:

  • Online marketingben szerzett tapasztalat
  • Call center, ICT tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Ezt ígérjük:

  • Kreativitást igénylő, pörgős, érdekes munkakör
  • Számos területen folyamatos fejlődési lehetőség
  • Elképesztő újdonságokra nyitott csapat

Tudnivalók rólunk:
A cég székhelye és a munkavégzés helye Budapest II. kerületében található. A Virtual Call Center Kft. Magyarország legnagyobb cloud alapú call center fejlesztője és távközlési szolgáltatója. Ügyfeleink
között tudhatunk outsource call centereket, távközlési cégeket, pénzügy intézeteket és számos professzionális call centerrel rendelkező vállalatot.

Amennyiben vonzó számodra a fenti munkakör, küldd el motivációs leveled és önéletrajzodat az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Kommunikáció” kategória megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő