www.cvonline.hu

Market Research Executive

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1077926

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Vizuális segédeszközök elkészítése (prezentációk, grafikonok, táblázatok)
  • Média anyagok összeállítása a kutatásokhoz (képszerkesztés és hirdetéslétrehozás)
  • PowerPoint, Excel, web-alapú riportok elkészítése
  • Design munkálatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a helyi és a nemzetközi ügyfelekkel
  • Pénzügyi elemzések elkészítése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Excel (képletek, chartok, diagramok ismerete), PowerPoint magas szintű ismerete
  • Jó priorizáló készség, jó stressz tűrő képesség
  • Proaktív személyiség

Juttatások:
  • Multinacionális környezet, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdés, hosszú távú lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fix alapbér + cafetéria

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Visual Basic ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen elvárásoknak, kérjük csatoltan küldje el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest