www.cvonline.hu

Market Data Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 902096
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Citibank International Limited Magyarországi Fióktelepe számára keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Initiate and follow up approval process for the
  • renewals from Prenax renewal list
  • Communicate with global subscription agent in 3
  • different region (UK, US, AU) and users if needed to
  • streamline renewal process
  • Validate invoices from Prenax
  • Submit payment in P2P system to pay invoices and
  • follow up to make sure they got paid
  • Make sure the business is charged correctly
  • Provide Support for subscribers

Elvárások:

  • Ongoing studies in Finance
  • Advanced level of English
  • Excellent communication skills to interface with
  • business and vendors
  • Proficient Microsoft Office skills (outlook and excel)
  • Exceptional accuracy and attention to detail
  • Proactivity
  • Strong ability to multi-task and ensure completion of task
  • 30 - 40 working hours / week

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 800 Ft/óra
  • Multinacionális vállalati környezet

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!