www.cvonline.hu

Márkafüggetlen autószerviz raktáros

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.

Hosszú távra keresünk munkatársat

pozíció betöltésére

Követelmények:

  • Autószerviz raktározásban szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Autóalkatrész-, tartozék-, és felszerelési ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
  • Megbízható, önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség
  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol (és / vagy német, francia) nyelvismere

Feladatai:

  • A szerviz folyamatos, napi működéséhez szükséges alkatrészek biztosítása
  • Alkatrészrendeléssel kapcsolatos feladatok – nyomon követés, anyagkiadás
  • Raktár kezelése – raktárkészlet, rend, készlet-optimalizálás
  • Alkatrész értékesítés
  • Új beszerzési források felkutatása, input árak optimalizálása
  • áttekinthető rend biztosítása
  • Alkatrész árajánlatok elkészítése
  • Gumiraktár felügyelet

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény-prémium
  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi

Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő