www.cvonline.hu

Márkabolti képviselő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 918011
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Legjobb Munkahely 2014 elismeréssel rendelkező mobilszolgáltató kiemelt márkaboltjába keresünk új képviselő munkatársat.

Kiemelkedő munkaadói törődés, kölcsönös megbecsülés!

Feladatok:

  • A termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Az ügyfelek magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • Általános üzletmenettel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • A cég professzionális megjelenésének biztosítása (árukihelyezés, akciók)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott és proaktív személyiség
  • 2 munkanap / 2 pihenőnap munkarend vállalása
  • Munkavégzés helye: Ferihegy 2B Terminál

Előnyt jelent:

  • Egyéb idegennyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelt márkabolti képviselet
  • Azonnali kezdés a kiválasztást követően

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, hogy a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz feltöltésével.