www.cvonline.hu

MÁRKABOLTI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 821 napja lejárt

A Vodafone Magyarország

MÁRKABOLTI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT

keres miskolci üzletébe

Feladatok:
  • A Vodafone üzletekben az ügyfelek kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, (felsőfokú végzettség előny)
  • 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  •  A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny
Amit kínálunk:
  • Kimagasló értékesítői juttatási csomag
  • Teljesítmény arányos bónuszrendszer
  • Széles körben felhasználható Cafeteria keret
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol