www.cvonline.hu

Marcipánok csomagolása és készítése

  • Frissítve 109 napja

Marcipánok csomagolása és készítése (betanított)

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár (Budapestről 27 perc busszal és 40 perc vonattal)

Munkaidő:

Hétköznap (hétfőtől péntekig) 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00

(váltott műszak esetén 18:00 után 30% műszakpótlék, állandó műszak esetén mindenkori 15%)

Bérezés:

Bruttó 864,5 Ft/óra (váltott műszak esetén +30% 18:00 után ledolgozott óraszámokra)

Bruttó 764,75 Ft/óra (állandó műszak esetén)

Feladatok:

Élelmiszer alapanyagok előkészítése, gyártásban való segédkezés.

Elvárások:

Alapfokú iskolai végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.