www.cvonline.hu

Marcipáncsomagolás Pilisvörösváron

  • Frissítve 52 napja

Marcipánok csomagolása és készítése (betanított)

Pilisvörösvárra

Feladatok:

  • Élelmiszer alapanyagok előkészítése, gyártásban való segédkezés.
  • Raktárba érkező áruk kelezelése
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Erős fizikum
  • Precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés, melyhez műszakpótlékot és egyéb juttatásokat biztosítunk
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.